strony internetowe dla firm Bielsko-Białastrony internetowe Tychy
STRONA GŁÓWNA
|
OFERTA
|
PROJEKTY WYKONANE
|
KONTAKT

POZYCJONOWANIE

Strony internetowe dla firm Tychy
Najważniejszym elementem prowadzonego e-biznesu jest jego promocja. Firma może posiadać najnowocześniejszą stronę lub sklep internetowy, najniższe ceny oraz bogata ofertę lecz bez promocji jej serwis będzie spełniał jedynie rolę wizytówki.

Właściwie pozycjonowany serwis www

to najskuteczniejsza forma pozyskania klienta w Internecie i dlatego z tą propozycją zwracamy się do Państwa firmy. Precyzja dotarcia do pożądanej grupy docelowej, sprawią, że klienci w szybki sposób dotrą do oferty promowanej przez nas firmy. Tradycyjna reklama to nadawanie treści do potencjalnego klienta (odbiorcy)-próba przekonania go do produktu. Wyszukiwarki internetowe działają natomiast w odwrotnym kierunku. Dotychczasowi odbiorcy stają się nadawcami, informują czego potrzebują. Różnica jest ogromna, gdyż inicjatywa i pierwszy komunikat wychodzi od odbiorcy. Wyniki wyszukiwania po pozycjonowaniu stanowią odpowiedź na konkretne zapytanie użytkownika.


Czy jesteśmy skuteczni i czy nasze pozycjonowanie stron się sprawdza?

Wyniki firmy pozycjonującej strony internetowe oraz sklepy internetowe najlepiej określa ich własna pozycja. W wyszukiwarce Google nasz serwis po najistotniejszych słowach kluczowych naszej branży tj: strony www dla firm jest w ścisłej czołówce. Zapraszamy do wpisania w wyszukiwarce google.pl, www.onet.pl oraz www.wp.pl słów kluczowych auto złom. W czołówce wyświetli się strona naszego klienta www.autozlom.net.pl Twoja firma także może w taki sposób zaistnieć w sieci, dobrze pozycjonowana strona pracuje jak kilku dobrych handlowców, z tą różnicą, że serwis będzie sprzedawał produkty bądź usługi 24 godzin na dobę.Koszt pozycjonowana uzależniony jest od wielu czynników


- między innymi od popularności i ilości słów kluczowych, budowy strony, atrakcyjności treści w witrynie. Pozycjonowanie wyceniane jest indywidualnie dla każdej strony internetowej po przeprowadzeniu pełnej jej analizy od strony budowy kodu i grafiki, analizy już przeprowadzonej optymalizacji (jeśli witryna" istnieje" już w internecie), analizy branży i konkurencji na wybrane frazy i słowa kluczowe. Jednym z najważniejszych czynników jest zapewnienie internautom wartościowych treści czyli tekstu zapewniającego Internaucie informacji Mu potrzebnych, a zarazem dobrze zoptymalizowanego pod kątem fraz i słów kluczowych. Optymalizacja treści i kodu strony wymaga dostarczenia nam przez Klienta propozycji zestawu słów kluczowych charakterystycznych dla Jego branży. W odpowiedzi zapewniamy pomoc przy układaniu wartościowego tekstu dla Państwa witryny internetowej oraz sugestie dostosowujące ofertę do strategii firmy oraz założeń budżetowych.


Słowa kluczowe i frazy kluczowe


Wspólnie z naszym Klientem sprecyzujemy grupę docelową i korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia dobierzemy właściwie słowa i frazy kluczowe biorąc pod uwagę potrzeby właściciela witryny, potencjalnego klienta i zgodnych z zasadami indeksowania witryny przez "roboty" indeksujące.


Korzyści jakie można osiągnąć korzystając z naszej oferty na pozycjonowanie stron internetowych:


Zwiększamy sprzedaż produktów lub usług promowanej w sieci firmy. Taka reklama w połączeniu z profesjonalnie wykonaną stroną bądź sklepem internetowym stanowi skuteczne narzędzie do wspierania marketingu bezpośredniego Państwa firmy. Wysoko pozycjonowana strona jest niezbędnym uzupełnieniem kampanii brandowych on-line! Miejsce w pierwszej 5 wyników wyszukiwania ma duży wpływ na wzrost świadomości marki. Nasza oferta może być wykorzystana także w działaniach PR dla firm oraz osób publicznych.Procedura współpracy przy zleceniu naszej firmie pozycjonowania strony internetowej:

Strony internetowe dla firm Bielsko1. Przesłanie adresu strony internetowej wraz z proponowaną listą słów kluczowych.
2. Analiza konkurencji, pozycjonowanie stron - przedstawienie najważniejszych faktów, przedstawienie rankingu średniej ilości zadawanych zapytań poszczególnym wyszukiwarkom na dane słowo kluczowe.
3. Akceptacja warunków finansowych
4. Propozycja fraz/slow kluczowych związanych z Państwa branżą
5. Uzgodnienie ostatecznej listy slow kluczowych
6. Optymalizacja kodu strony pod kątem fraz i słów kluczowych
7. Optymalizacja treści zawartych w witrynie internetowej
8. Dodanie lub aktualizacja strony do katalogów i wyszukiwarek
9. Po pozytywnej weryfikacji naszej pracy i uzyskaniu gwarantowanych efektów, przystępujemy do formalności (min. umowa, faktura Vat)

Jak sprawdzić efektywność kampanii: - porównanie ilości wizyt przed i po przeprowadzeniu e-kampanii (statystyki oglądalności i odwiedzin strony internetowej) - zwiększenie zainteresowania naszymi produktami poprzez potencjalnych klientów - wzrost pozycji w wyszukiwarkach na dane frazy i słowa kluczoweCo możemy zaproponować dodatkowo aby podwoić ilość odwiedzin pozycjonowanego przez nas serwisu?


Po skutecznym pozycjonowaniu serwisu dodatkowo polecamy wykupienie tzw. boksów reklamowych na Onecie i Googlach AdWords. Reklama ta pokazuje się po prawej stronie wyników wyszukiwania. Koszty emisji reklamy klasycznego boksu rozliczane są wg modelu Pay-PerClick (PPC- płać za każde kliknięcie). Połączenie skutecznego pozycjonowania z boksami reklamowymi spowoduje, że promowana przez nas firma stanie się liderem w sieci swojej branży.

 

KOMPMAR - oferta na strony internetowe dla firm :: KOMPMAR projektowanie stron internetowych :: KOMPMAR pozycjonowanie stron internetowych projektowanie, tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych www dla firm kompmar.net.pl Bielsko-Biała Żywiec Cieszyn strony www dla firm w Cieszynie Bielsku-Białej, Czechowice Dziedzice Śląsk pozycjonowanie www