strony internetowe dla firm Bielsko-Białastrony internetowe Tychy
STRONA GŁÓWNA
|
OFERTA
|
PROJEKTY WYKONANE
|
KONTAKT
SYSTEMY- CMS

Strony internetowe dla firm ŻywiecCMS - system zarządzania treścią

- to oprogramowanie, dzięki któremu aktualizacja zawartości poszczególnych stron www może być w łatwy sposób przeprowadzana samodzielnie przez pracowników firmy (instytucji), bez konieczności zwracania się do firmy tworzącej witrynę.System CMS

pozwala na zarządzanie treścią serwisu z poziomu zwykłej przeglądarki osobom nie mającym doświadczenia w tworzeniu stron www. Korzyści jakie płyną z tego typu systemu zarządzania to samodzielna aktualizacja strony, czyli wszelkiego rodzaju tekstów, zdjęć bądź ilustracji, zabezpieczenia swojej strefy administracyjnej hasłem, a także wprowadzania do swojej witryny nowych produktów i usług.

System CMS umożliwia:

- zarządzanie serwisem internetowym,
- edytowanie katalogu produktów,
- zarządzanie sklepem internetowym,
- zarządzanie stroną internetową łącznie z dodatkowymi modułami,
- wymianę informacji z klientami.
- budowanie zależności między klientami i kontrahentami firmy.

Aby zapewnić naszym Klientom możliwość prowadzenia własnych serwisów internetowych nasza firma opracowała

System zarządzania treścią strony - CMS


- czyli tzw. panel administracyjny do zarządzania strukturą i treścią serwisów www. Przy jego tworzeniu postawiliśmy głównie na funkcjonalność i prostotę obsługi.


Chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego oprogramowania, zainstalujemy i skonfigurujemy je na serwerze oraz przeszkolimy w obsłudze systemu.

 

KOMPMAR - oferta na strony internetowe dla firm :: KOMPMAR projektowanie stron internetowych :: systemy zarządzania treścią CMS projektowanie i tworzenie stron internetowych www dla firm kompmar.net.pl Bielsko-Biała Żywiec Cieszyn :: cms do www strony www dla firm w Cieszynie Bielsku-Białej, Czechowice Dziedzice Śląsk Żywiec Katowice